Zuid Amerikaans feestje? Regel een Latin band: 4 opties

Brassband boeken.jpg

Wilt u een feestje organiseren waar de temperaturen gegarandeerd van omhoog schieten? Met Latin muziek weet u zeker dat er mensen zwetend naar huis gaan.

Verschillende muziekstijlen

Die Zuid-Amerikanen weten wel hoe je een feestje maakt. Dat is ook te horen aan hun muziek. Latin is een verzamelnaam voor de verschillende muziekstijlen die ontstaan zijn in Latijns-Amerika. De populairste muziekstijlen zijn onder meer salsa, merengue, bachata en samba.

Salsa

Salsa is misschien wel het populairst onder de latin muziek. Deze muziekstijl komt voort uit de Cubaanse Son en Amerikaanse Jazz. Salsa heeft een kenmerkend ritmisch patroon, ook wel clave genoemd. De dans van de Salsa is ook erg populair.

Merengue

Deze muziekstijl komt van oorsprong uit de Dominicaanse Republiek. De Merengue heeft een wat sneller ritme dan de salsa. Typisch aan de dans van de Merengue is de heupbeweging. Traditioneel wordt de Merengue gespeeld met de tambora, een guira en een accordeon.

Bachata

Net als Merengue heeft ook Bachata zijn oorsprong uit de Dominicaanse Republiek. De Bachata is een wat romantischer muziekgenre. De Bachata wordt op verschillende manieren gedanst. Zo kennen we de Dominicaanse stijl, dansschoolstijl en Antilliaanse stijl.

Samba

Samba is een Braziliaans Latijns-Amerikaanse muzieksoort dat bekend is geworden door het Carnaval in Rio de Janeiro. De verschillende dansstijlen van de Samba zijn ook erg populair. Zo is er de traditionele dans wat erg lijkt op de Tango. Samba is ook een Latijns-Amerikaanse dans. Deze stijl is alleen heel anders dan de Braziliaanse Samba.

Vier bands:

De Latinos weten wel hoe je heerlijke Salsa speelt. Met hun opzwepende muziek kunnen ze elk feestje laten swingen. Het maakt niet uit of het op uw bruiloft, verjaardagsfeest, borrel, diner of personeelsfeest is. Met deze band haalt u de zomer in huis. De band bestaat uit zes ervaren bandleden. Ze hebben een breed repertoire in de Latin muziek. Ideaal dus voor de muziek- en dansliefhebbers.

Brazillian Sensacion is een band dat helemaal thuis is in de Bossa Nova en Latin muziek. De band bestaat uit een zangeres, bassist, gitarist en drummer. Ze hebben elkaar leren kennen op het conservatorium. Het repertoire bestaat uit bekende stukken uit de bossa nova, samba, jazz, en latin. Van deze zwoele muziek gaan de heupen gegarandeerd draaien.

Wilt u wat passie op uw feest? Banda Apasionada laat u zien wat passie is. De in Bolivia geboren zangeres zorgt wel voor de sfeervolle Latijnse klanken op uw feest. U heeft de keus om de zangeres solo te boeken, als duo met gitarist of met gehele band.

Altijd al het zomercarnaval bij u thuis willen vieren? Met Ritmo Percussion haal je het hele feest in huis. Energieke trommels, blazers en prachtige danseressen. Wat wilt u nog meer? Wees maar niet bang dat er slapende mensen in de zaal zitten. Die zullen gewoon wakker getrommeld worden.Wat zit inbegrepen bij de prijs?

Alles wat benodigd is voor een geslaagd optreden zit standaard inbegrepen. Dus de prijs is alles-inclusief en er zijn geen bijkomende kosten. Inbegrepen zijn:

 • Gescreend, professioneel entertainment

 • Niet goed - geld terug garantie

 • Reiskosten

 • BTW

 • Vervangend entertainment bij ziekte

 • Online wensenlijst

 • Persoonlijke eventmanager

 • 24/7 klantenservice

 • Op- en afbouw (indien nodig)

 • Licht en geluidstechniek (indien nodig)*

 • Overige benodigde apparatuur (indien nodig)

 • In overleg kan de techniek door Evenses of de band geregeld worden. Echter is dit niet altijd het geval.

Hoe komt de prijs tot stand?

De prijs is voornamelijk afhankelijk de volgende factoren:

 • De gewenste duur van het optreden
 • De reistijd en reiskosten
 • (eventueel) benodigde licht- en of geluidstechniek
 • Eventuele wachttijd en voorbereidingstijd
 • De groepsgrootte
 • Bekendheid van de act.

Uiteindelijk is ieder feest uniek. Daarom bespreken we graag uw wensen vooraf en kunnen we een passend voorstel op maat maken.

Hoe wordt de kwaliteit van het entertainment gegarandeerd?

Een speciaal opgeleid team doet vooraf de screening van ons entertainment. Hierbij kijken we naar:

 • ervaring,
 • opleiding,
 • prijs-kwaliteitsverhouding,
 • representativiteit,
 • originaliteit
 • betrouwbaarheid in het nakomen van afspraken.

Wat wij verder nog doen:

 • Alle acts worden vooraf bekeken middels demo's en live optredens.
 • Persoonlijke kennismaking voordat acts namens Evenses kunnen optreden
 • Ons entertainment heeft ook een online portal waarin ze alle informatie en wensen van uw boeking ten alle tijde kunnen inzien
 • Wij bellen en smsen voorafgaand de boeking nog met het entertainment voor een laatste controle
 • Wij werken enkel met entertainment waar we zelf achter staan en dat voldoet aan onze kwaliteitseisen. In alle andere gevallen komen ze niet op onze website.
 • Omdat we al bijna 15 jaar bestaan hebben we met vrijwel al ons entertainment een jarenlange, goede samenwerking
Hoe gaat een boeking precies in zijn werk?

Het is onze taak om u volledig te ontzorgen zodat u uiteindelijk een geslaagd feest heeft. Zo komt u tot een geslaagd feest:

 1. Kijk op onze website en kies het entertainment uit dat u leuk vindt. Lastig kiezen? Neem contact met ons team op en wij helpen u met het vinden van de juiste optie
 2. U ontvangt een vrijblijvend voorstel. Past het niet geheel bij uw wensen? Geef het aan, we proberen het dan aan te passen. Is het voorstel wel naar wens? Dan kan u aangeven dat u wenst te boeken.
 3. U kunt online uw wensen en overige gegevens doorgeven. Wij maken een overeenkomst en factuur. Dit kan online betaald en ondertekend worden. Wij zullen al het entertainment correct inplannen. Kort voor de boeking nemen we nog even contact op.
 4. We zijn er helemaal klaar voor. We gaan er een geslaagde gelegenheid van maken!
Hoe kan ik annuleren?

Wilt u onverhoopt annuleren? Neem contact met ons op, wij proberen het dan zo goed mogelijk op te lossen voor zowel u als het door u geboekte entertainment. In overleg komen we meestal tot de beste oplossing.

Dit is ons standaard annuleringsbeleid:
Nadat u uw boeking heeft bevestigd, heeft u 14 dagen bedenktijd. U kan dan, zonder opgave van reden, kosteloos annuleren. Dit geldt enkel voor boekingen die verder zijn dan 45 dagen op de dag van boeken.

Indien de bedenktijd is verlopen, of de boeking vindt binnen 45 dagen plaats, rekenen wij een annuleringsvergoeding. U kunt bij het plaatsen van een boeking de annuleringsbescherming afnemen voor 6,8% van het boekingsbedrag.

Annuleren zonder annuleringsbescherming:
20% tot 90 dagen of meer voor de boeking
40% tot 31 dagen voor de boeking
60% tot 14 dagen voor de boeking
80% tot 7 dagen voor de boeking
100% tot 0 dagen voor de boeking

Annuleren met annuleringsbescherming:
tot 90 dagen voor de boeking
20% tot 31 dagen voor de boeking
30% tot 14 dagen voor de boeking
40% tot 7 dagen voor de boeking
50% tot 0 dagen voor de boeking
+
Met flexibele annulering kan Opdrachtgever, mits de leverancier er akkoord mee is, kosteloos de boekingsdatum eenmalig verplaatsen.

Bij bekende artiesten houden wij de annuleringsvoorwaarden aan zoals ze bij deze partij gelden.

Hoe gaat de betaling in zijn werk?

U kunt via onze beveiligde online omgeving uw betaling uitvoeren. Wij gebruiken hiervoor de betaalprovider Mollie. U kunt kiezen uit alle gangbare betaalmethoden.

 • Ideal
 • Bankoverschrijving
 • Creditcard
 • Paypal
 • Apple pay
 • Sofort Banking
 • Bankcontact
 • KBC/CBC betaalknop
 • Belfius Pay Button

U kunt de volgende betaaltermijnen kiezen:

 • 100% aanbetaling vooraf
 • 50% bij plaatsing boeking, resterende 50% 14 dagen voor de boeking
  Enkel voor bedrijven:
 • 30 dagen na de boeking betalen (2,9% toeslag)
 • 60 dagen na de boeking betalen (6,8% toeslag)
Wat als mijn feest niet door kan gaan door Corona?

Wilt u graag entertainment boeken, maar weet u niet zeker of uw feestdatum door kan gaan? U kunt bij ons te allen tijde uw boeking gratis verplaatsen als uw feest door overheidsmaatregelen niet door kan gaan. Deze garantie bieden wij u geheel kosteloos aan!

Wat als het entertainment last-minute niet meer kan optreden?

Wij hebben altijd een backup-optie beschikbaar. Ons team is 24 uur per dag bereikbaar. Indien het door u geboekte entertainment vanwege overmacht niet meer kan komen optreden, zetten wij alles op alles om alsnog het optreden door te laten gaan. Omdat we zo een groot netwerk hebben slagen we hier eigenlijk altijd in.

Niet goed = geld terug
2000+ mogelijkheden
11.000+ feesten ervaring
9.5 uit 1000+ reviews
Ook een geslaagd feest?

Wij zijn er om ook jouw feest geweldig te maken.

Advice
Advies of hulp nodig?

Direct bereikbaar